Sahneleriyle gündem yaratan dizide flaş gelişme

Kanal D’de pazartesi akşamları seyirciyi ekrana kilitleyen ‘Zalim İstanbul’da hafta sonu flaş bir gelişme yaşandı.

Sahneleriyle gündem yaratan dizide flaş gelişme

Diziyi ilk bölümünden itibaren yöneten Cevdet Mercan ile yapım şirketi Avşar Film karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. 

Gökçen Usta, 26. Bölümden itibaren “Zalim İstanbul”u yönetmeye başlayacak. Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in rol aldığı dizi geçen sezon ikinci bölümden itibaren yükselen reytingleriyle sektördeki ezberleri bozmuştu.

Zalim İstanbul hakkında

Karaçayların dışarıdan görünen güçlü, ihtişamlı ve renkli yaşamı, sanılanın aksine tehlikeli sırlar barındırırken; Seher’in ailesi ile Karaçay Köşkü’ne adım atmasıyla yaşanacaklar, iki aileyi de temelden sarsıyor.

Kanal D’de izleyicisi ile buluşan, yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul, entrikalarla dolu bir hayatı gösteriyor.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizi, Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir yolculuğu ekrana getiriyor.

Sosyal medyaya damga vuran sahne: 
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X