Şampiyonlara kutlama

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile birlikte Arabayatağı Spor Kulübü’nün kupa törenine katıldı.

Şampiyonlara kutlama

2016-2017 sezonunda U13, U14, U15, U16, U17 ve U19 kategorilerinde Bursa’da grup şampiyonu olan Arabayatağı Spor Kulübü, U16 yaş kategorisinde ise Türkiye dördüncüsü oldu. Genel klasmanda da Türkiye’deki 9 bin 224 kulüp arasında 4. olan Arabayatağı Spor Kulübü’nün, Arabayatağı Merkez Camii Lokali’nde düzenlenen kutlama töreninde konuşan Başkan Edebali, “Arabayatağıspor, yürüttüğü çalışmalar ve elde ettiği başarılar ile bir spor kulübünden ziyade bir okul gibi faaliyet göstererek, Türkiye’ye örnek oluyor. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak, donanımlı bireyler olarak yetişmesi noktasında sorumluluk alan Arabayatağı Spor Kulübü yöneticilerini ve kulübe destek veren mahalle sakinlerimizi kutluyorum” dedi.

YILDIRIM’IN GURURU OLDULAR

Arabayatağı Spor Kulübü’nün bünyesinden çıkan bir çok futbolcunun spor yaşantılarına profesyonel liglerde devam ettiğini hatırlatan Başkan Edebali, “Biz de yerel yönetim olarak, gençlerimizi çıkmaz sokaklardan kurtarıp, onların önlerinde yeni ufuklar açan Arabayatağı Spor Kulübü’ne ve aynı amaca hizmet eden diğer kulüplerimize bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Arabayatağı Spor Kulübü’nün başarılarını ve heyecanını her zaman paylaştıklarını söyleyen AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin de, “Arabayatağı Spor Kulübü’nün başarısı, sporcu kardeşlerimizin, kulüp yöneticilerimizin ve mahalle sakinlerimizin başarısıdır. Arabayatağı Spor Kulübü, ortak değerlerde buluşarak birlik olduğumuzda neler yapabileceğimizin göstergesi” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X