Samsunlular’dan BTÜ’ye ziyaret

Bursa Samsun Dernekleri Federasyonu, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’i Mimar Sinan Yerleşkesindeki makamında ziyaret etti.

Samsunlular’dan BTÜ’ye ziyaret
HABERİ PAYLAŞ

Ziyarette BTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurettin Acır, Genel Sekreter Prof. Dr. Sami İmamoğlu ve SKS Daire Başkanı Azam Ay da hazır bulundu. 

Darbe girişiminin bastırılması sonrası gelişen süreçte Bursa Teknik Üniversitesine tahsis edilen Bursa Orhangazi Üniversitesi kampüsü ve Kestel’de yapılacak olan kampüs çalışmaları konusunda Samdef Genel Başkanı Sayın Savaş Otruş ile üyelere bilgi veren Üniversite Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, BTÜ’nün kuvvetli ve seçkin bir üniversite olması yolunda çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. 

Federasyon Genel Başkanı Sayın Savaş Otruş da rektör Kardemir’e yönetim kurulu adına teşekkür ederken, “Sivil toplum kuruluşları olarak üniversitemize yapmamamız gereken ne varsa her zaman yapmaya hazırız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X