Sanart BUSADER’den çok özel buluşma

Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera Palas’ta gerçekleşen buluşmada Taşçıoğlu, büyük ilgi gören diziyi ve sanat yaşamını anlattı.

Sanart BUSADER’den çok özel buluşma

Sanatın iyileştirici gücünü, gönüllülük esaslı iyilik hareketiyle birleştiren Sanart BUSADER, yine çok özel bir buluşmaya imza attı. Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Pembe karakteriyle dikkatleri üzerine çeken usta sanatçı Sibel Taşçıoğlu ve Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde bir gerçekleştirilen söyleşiyle katılımcılar, 5 Şubat’ta açılan Hatay Samandağ’da inşa edilen BUSADER İlkokulu’na da katkı sağlamış oldu. Söyleşinin açılış konuşmasını yapan Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, büyük ilgi gören etkinlikte kendilerini yalnız bırakmayan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, İstanbul BUSADER Başkanı Dr. Yasemin Yakut, Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk ile TÜRKONFED  ve KAGİDER yönetici ve üyelerine, Sanart üyeleriyle konuklarına teşekkürlerini sundu.

TERS KÖŞE ROLLERİ SEVİYORUM

Söyleşide ilgiyle izlenen Kızılcık Şerbeti ve Pembe ile ilgili merak edilenleri, sanata ve hayatına dair soruları yanıtlayan Sibel Taşçıoğlu, karakteri sevmeyenler olduğu gibi erkek annelerinden kendisine hak verenler olduğunu dile getirdi. Bursa’da doğup büyüyen sanatçı, “Dizi oyuncularının role hazırlamak için uzun bir vakti olmuyor açıkçası. Ben Pembe karakterini çıkarırken, çocukluğumun geçtiği Bursa yıllarından faydalandım. Bursa’da gözlemleyip yıllarca cebimde biriktirdiklerimden Pembe ortaya çıktı” dedi. Daha önce fettan bir kadın karakteri canlandırdığını hatırlatan Taşçıoğlu, “Bundan sonra da tam ters köşe bir rol oynamak isterim” ifadelerini kullandı.

Sibel Taşçıoğlu, Pembe karakteriyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Sibel Taşçıoğlu, samimi açıklamalara imza attı.

Pera Palas’ta gerçekleşen buluşma büyük ilgi gördü.

Etkinliğin sonunda Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün ve BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Moshe Aelyon ile Sibel Taşçıoğlu’na plaket takdim etti.

 BUSADER üyeleri ünlü oyuncu Sibel Taşçıoğlu ile günün anısına selfie çekmeyi ihmal etmedi.

Sanart BUSADER üyeleri, bu renkli günü Moshe Aelyon ve Sibel Taşçıoğlu çekilen hatıra fotoğrafıyla ölümsüzleştirdi.

 Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, etkinliğin açılış konuşmasını yaptı.


 İstanbul BUSADER Başkanı Dr. Yasemin Yakut, Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk


Hande Yörükoğlu

Rana Işıklar

Sena Parlamış

 Bu renkli etkinliğe KAGİDER üyeleri de katıldı.

Belma Şen

Yeşim Azapoğlu

Didem Şanlı

Dr. Gül Kırımlı

Gülçin Doğan

Seher Ünsal

Bahar Ölçer

Arife Öktem

Sim Akyüz, Ferda Baycan

Ayşe Alagöz

Zekiye ve Şerafettin Tiryaki

Belgin Aksoy

BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle

 Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk

İstanbul BUSADER Başkanı Dr. Yasemin Yakut

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X