Sanayiciye ara eleman

Orhangazi Belediyesi ile BUSMEK ve Orhangazi Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi arasında bir süre önce imzalanan ‘Mesleki Eğitim Kursu’ protokolu ile başlayan CNC, Argon ve Gazaltı Kaynak kurslarını ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, çalı

Sanayiciye ara eleman
HABERİ PAYLAŞ

NEVZAT OKUMUŞ 

 

BUSMEK  tarafından organizasyonu yapılan ve Orhangazi Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde okuldaki usta öğreticiler nezaretinde devam eden kursları BUSMEK Orhangazi Müdürü Murat Kocabey ile ziyaret eden Çağlayan, mezunu olduğu okuldaki çalışmaları ayrı bir dikkatle takip etti. 

Orhangazi’nin aynı zamanda bir sanayi kenti olduğunu hatırlatan Neşet Çağlayan, ‘Açılan bu kurslar sayesinde sanayicimizin ihtiyaç duyduğu ara eleman ihtiyacını da karşılamış olacağız. Çalışma hayatında artık mesleki eğitim şart. Kalfa ve ustalık eğitimleri ve bu kurslar sonunda verilecek belgeler ile iş hayatında kendilerine de yer bulabilecekler. İlk kez bir mesleki eğitim kursu ile ilgili bir çalışmamız oluyor. Şu anda devam eden kurslara ilave olarak bu kursların ardından yenileri de devam edecek. Bu kurslar konusunda BUSMEK ve okul idarecilerimiz ve usta öğreticilerimizin büyük emeği var. Bu emeklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X