Şarkıcı Yaşar İpek’ten Emine Bulut’un kızı için Darüşşafaka’ya çağrı

Eşi Seren Serengil ile boşanacağı iddia edilen şarkıcı Yaşar İpek, Emine Bulut’un kızı için Darüşşafaka’ya çağrıda bulundu.

Şarkıcı Yaşar İpek’ten Emine Bulut’un kızı için Darüşşafaka’ya çağrı
HABERİ PAYLAŞ

Son günlerde eşi Seren Serengil’le boşanacağı yönünde haberlerle gündeme gelen Yaşar İpek, sosyal medya hesabından anlamlı bir paylaşıma imza attı.

“EMİNE BULUT’UN KIZINI SINAVSIZ ALIN”

Yaşar İpek, “Kocası tarafından katledilen Emine Bulut’un 10 yaşındaki kızı maalesef korkunç bir şekilde bu olaya şahit oluyor. Darüşşafaka özel durumdan bazı öğrencileri sınavsız okula alabiliyor ancak doğal afet ve ülkeyi sarsan olaylarda bu mümkün. Bundan büyük bir afet yok. Emine Bulut’un kızını okula sınavsız almak Darüşşafaka’ya yakışacak bir hareket olur. Birlikte ses çıkarırsak belki bir faydamız olur” paylaşımıyla Darüşşafaka’ya çağrıda Emine Bulut’un kızı için çağrıda bulundu.

DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ

Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası vefat etmiş, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencilere kaliteli eğitim olanağı tanıyarak, onların yaşamlarını değiştiriyor. 1863 yılından bu yana “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla varlığını sürdüren Cemiyet, bugüne kadar binlerce çocuğun, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda çağdaş koşullarda okumasını, yükseköğrenimleri esnasında da burs almalarını sağladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X