Saydam’dan Dündar’a ziyaret

AK Parti Bursa milletvekili aday adayı ve Bursa Vergi Dairesi eski Başkanı İbrahim Saydam, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Saydam’dan Dündar’a ziyaret

Parti teşkilatlarını gezerek neden milletvekili aday adayı olduğunu anlatan Saydam, önceki gün de Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

Saydam, 2007 yılından bu yana Bursa’da görev yaptığını ve kentin sorunlarını iyi bildiğini ifade ederek, bu sorunların çözümü noktasında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduğunun altını çizdi. 

Görevde bulunduğu sürece mükellef odaklı yönetim anlayışını tüm çalışanlara benimsetmek için çaba harcadığını dile getiren Saydam, vatandaşın sorunlarının çözümü noktasında gerek kendisinin gerekse yönetimin kapılarının her zaman açık olduğunu hatırlattı. Saydam, ”Görevim boyunca meslek odaları, ticaret ve sanayi odası, esnaf odaları ve diğer birimlerle her zaman işbirliği içinde olmaya gayret ettim. Kimden hangi konuda sorun gelirse gelsin hep takipçisi oldum” dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, Saydam’ın görev süresi boyunca başarılı çalışmalara imza attığını dile getirerek, aday adaylığı sürecinde kendisine başarı diledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X