Şehit ve gazi yakınlarıyla buluştular

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan’ın eşi Yıldız Pehlivan’ın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, Vali İzzettin Küçük’ün eşi Ayşe Küçük, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu’nun eşi Zeynep Hacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ın eşi Pınar Yıldı

Şehit ve gazi yakınlarıyla buluştular

HAYRİ ŞEN

Vali İzzettin Küçük’ün eşi Ayşe Küçük gazi yakınlarıyla uzun süre sohbet etti. Her türlü sıkıntıları için devletin yanlarında olduğunu ifade eden Ayşe Küçük, şehit ve gazi yakınlarının acılarına ortak oldu. Ayşe Küçük, yemek sonrası şehit ve gazi yakınlarına çeşitli hediyeler verdi.

Protokol üyelerinin eşleri daha sonra İznik Çini Vakfı’nı ziyaret etti, İznik çinisinin yapımını izleme fırsatı buldu. İznik Çini Vakfı yönetim kurulu üyesi Atıl Ersan çini yapımı ve Vakıf olarak üretilen çiniler hakkında bilgi verdi. Yapılan desen çalışmasına ortak olan Ayşe Küçük’e Atıl Ersan tarafından çini bir tabak hediye edildi. Daha sonra Ayasofya Camii’ni gezen heyet, caminin tarihçesi ve günümüze kadar yaşadığı süreç hakkına bilgilendirildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X