Selçuk Özdağ, Genel Başkan Yardımcısı Oldu

AK Parti’nin ilk MKYK toplantısında, AK Parti’nin A takımı belli oldu ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, genel başkan yardımcısı oldu.

Selçuk Özdağ, Genel Başkan Yardımcısı Oldu

AK Parti’nin ilk MKYK toplantısında, AK Parti’nin A takımı belli oldu ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, genel başkan yardımcısı oldu. AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, 12 Eylül 2015 tarihinde Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti 5. olağan kongresinde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na (MKYK) üye olarak seçilmişti. Selçuk Özdağ, yapılan ilk MKYK toplantısında Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak AK Parti’nin beyin takımı olan MYK’da yer aldı. 12 Eylül 1980 darbesinde adı geçen ve 7 yıl hapis yatan Selçuk Özdağ, 12 Eylül darbesinin 35. yıl dönümü olan 12 Eylül 2015 tarihinde Ak Parti’nin en önemli organı olan MKYK’ya üye olarak seçildi. Birçok fidanın söndüğü 12 Eylül darbesinden başarılı bir şekilde çıkan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti Genel Merkezi’nin beyin takımı olan genel başkan yardımcıları arasında Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. İşte AK Parti’de yeni genel başkan yardımcıları: Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozbağ, Tanıtım ve Medya İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Dışişlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Naci Ağbal, Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Çevre ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X