Serdar: ‘Kendini suçlamayı bırak’

Serdar Kurtuluş, U21 takımıyla birlikte kendisini ziyarete gelen Nijeryalı oyuncuya, ‘Ben sana kızmıyorum. Olacağı varmış. Biran önce bu psikolojiden kurtul ve Bursaspor’a katkılı olmaya bak’ diye duygusal bir konuşma yaptı.

Serdar: ‘Kendini suçlamayı bırak’

ERKAN SAĞLIK

Bursaspor U-21 takımıyla yapılan hazırlıkz maçında ağır bir sakatlık geçiren ve Acıbadem Hastanesi’nde tedavi gören Serdar Kurtuluş’a ziyaretçi akını var.

Tecrübeli oyuncuyu dün hastanede takım arkadaşları Harun Tekin, Şamil Çinaz, Bilal Kısa, Erdem Özgenç, Kubilay Kanatsızkuş, Muhammed Şengezer ve Ataberk Dadakdeniz ile birlikte Altyapı Sorumlusu Ali Turan, Gençlik Gelişim Sorumlusu Adnan Örnek ve U-21 takımı ziyaret etti. Çok talihsiz bir sakatlık yaşadığını belirten Serdar, ‘Şu an ödem yoğunluğu olduğu için detaylı bilgi veremiyorlar. Birkaç kez MR’a girmeme rağmen sonuç çıkmadı ama iyi düşünelim iyi olsun’ dedi. 

BETERİNDEN SAKLASIN

Tedavi sürecini beklediğini belirten tecrübeli oyuncu, ‘3 gündür buradayım ve çok destek aldım. Arayanlar, ziyarete gelenler var. İlk gördüğüm andan itibaren çok farklı şeyler düşünüyordum ama bu destekle birlikte çok motive oldum, moral buldum. Başkanımız, hocamız sürekli yanımda oldular. Umarım iyi bir şekilde dönerim. Olan oldu, Allah beterinden saklasın. Belki şer görünse bile bizim için hayırdır. Bundan sonra en iyi şekilde nasıl dönebilirim ona bakacağım” diye konuştu.

DUYGUSAL ANLAR

U-21 takımının ziyaretinde de duygusal anlar yaşandı. Serdar’ın sakatlandığı pozisyonun içinde yer alan Abdurrahman Taiwo ile yan yana geldiği anda yapılan konuşmalar herkesi duygulandırdı. Serdar, Taiwo’ya ‘Bu sakatlıktan dolayı kendini suçlu hissetme. Ben sana kızmıyorum. Olacağı varmış. Biran önce bu psikolojiden kurtul ve Bursaspor’a katkılı olmaya bak. Artık biran önce sakatlığımın düzelmesini sabırla bekleyeceğim. Bende sizin gibi Bursaspor altyapısından yetiştim. Değişik duygular içindeyim. Beni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Serdar Kurtuluş’un talihsiz sakatlığı öncesinde ikili mücadeleye girdiği Nijeryalı genç oyuncu Taiwo, yaşadığı üzüntüyü dile getirerek Serdar’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Taiwo bu sakatlıktan dolayı Bursaspor camiasından özür diledi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X