Seren Serengil’den sert cevap!

Seren Serengil, yasak aşkıyla gündeme oturan Gülben Ergen’i koruyan bir yazı kaleme alan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a ateş püskürdü. Serengil, “Gidin kocalarınıza hesap sorun” diye yazan Hakan’a “Bu kadını korumayın artık” diye çağrı yaptı.

Seren Serengil’den sert cevap!
HABERİ PAYLAŞ

‘ÇİFTE STANDART’

 

İşte Serengil’in o yazısı: “Sevgili Ahmet Hakan, artık yapmayın bunu. Bu kadını korumak için doğrularınızdan, kişiliğinizden, duruşunuzdan ödün vermeyin artık.

Olayı Yeşim-Seren-Gülben çekişmesi gibi gösterip hafifletmeye çalışmayın. Onun yargılandığı konunun içinde biz yokuz.

Bugüne kadar evli bir adamla yasak aşk yaşayan hangi ünlü kadın için, gazetenizde onları koruyan bir yazı yazdınız? Hangisi için ‘Adam suçludur, kadın kandırılmıştır’ dediniz? 45 yaşında üç erkek çocuğu olan bir kadının kandırıldığını yazıp yine onu mağdur durumda gösterme çabanız o kadar belli oluyor ki…

Bu çifte standart, Hürriyet gazetesi ve yazarlarına yakışmıyor. Hiçbir vasfı olmadan, sadece yakınlıkları olduğu için zorlama bir şekilde gazetenizde röportajlar yaptırdığınız bu kadını kayırmak istiyor ve yaptıklarını görmezden geliyorsanız; aynı suçtan birilerini gömerken, birilerini göklere çıkaramazsınız.

Bu kadın ilk önce beni sevdiğim adamdan ayırdı, sonra Yeşim’i, şimdi Yasemin Hanım’ı… Çocuklar Gülsün Diye yararına yapılan okul açılışında, evli olduğu halde protokolde evli sevgilisiyle oturan bir kadın için Türk aile, örf ve geleneklerine, ahlaki değerlere aykırı bir şeyi örtbas ediyorsunuz. Mesele bu.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X