Sertifika çoşkusu

6-14 yaş arasındaki çocukların eğitim aldığı kurslarda minikler sporla buluştu. Nilüfer Belediyespor tarafından düzenlenen 2017 yaz ve tam gün spor okullarının ilk döneminde bini aşkın çocuk sertifika heyecanı yaşadı.

Sertifika çoşkusu

Nilüfer Belediyespor her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz spor okullarıyla binlerce öğrenciyi sporla buluşturuyor. 6-14 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenen yaz spor okullarında yüzme, basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, kort tenisi, cimnastik ve Capoeira (savunma sanatı) branşlarında eğitim verildi. Nilüfer Belediyespor Üçevler Spor Tesisleri, Altınşehir Gençlik Merkezi, Konak Olimpik Yüzme Havuzu ve Çalı Kapalı Yüzme Havuzu ile Yüzüncüyıl Spor Salonu’nda gerçekleştirilen üç haftalık eğitimlerin ardından çeşitli branşlarda bin 40 öğrenci sertifika almaya hak kazandı.

TAM GÜNE BÜYÜK İLGİ

Nilüfer Belediyespor tarafından düzenlenen tam gün spor okulları da dopdolu programlarıyla ilgi görmeye devam ediyor. Yaz okulunda çocuklara çeşitli sportif branşların yanı sıra resim ve drama gibi sanatsal alanlarda da eğitim veriyor. Yaz tatili boyunca Altınşehir Gençlik Merkezi’nde ve Çalı Kapalı Yüzme Havuzu’nda uygulanan tam gün programında, çocuklar futbol, basketbol, kort tenisi, voleybol, yüzme, cimnastik, badminton, squash çalışmalarının yanı sıra modern dans, drama, resim ve çeşitli kültürlerin halk dansları eğitimlerini de alıyor. Tam gün spor okullarında ilk dönem sertifikaları Altınşehir Gençlik Merkezi’nde dağıtıldı.

Nilüfer Belediyespor Üçevler Spor Tesisleri’nde düzenlenen törende voleybol, hentbol ve futbol branşlarında sertifikalar sahiplerine verildi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X