Sevgilisinin ailesi resti çekti!

Geçtiğimiz günlerde Zehra Çilingiroğlu aşkıyla, gündem olan genç iş adamı Eray Ölçüm’e ailesinden uyarı geldi. Anne ve babası “Senin Zehra ile değil, kariyerinle anılmanı istiyoruz” diyerek oğullarına rest çekti.

Sevgilisinin ailesi resti çekti!

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre ünlü sanatçı Hülya Avşar’la eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra’ya kötü haber… Zehra Çilingiroğlu, aradığı mutluluğu geçtiğimiz ay Ankaralı bir ailenin tek oğlu olan genç iş adamı Eray Ölçüm’de bulmuştu.
 

Geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışı aşkıyla objektiflere yakalanan Zehra, “Ilişkiyi hangi taraf başlattı?” sorusuna “Evlenme teklifini ben yaptım” şeklinde esprili bir karşılık verdi. İkilinin aşklarını basının önünde gözler önüne sermesi, Ölçüm Ailesi’ni rahatsız etti. Bunun üzerine uluslararası bir şirket sahibi olan aileden oğullarına uyarı geldi.
 

KREDİ KARTI LİMİTİ DÜŞTÜ

Genç aşıkların magazin manşetlerinde gündem olmasını istemeyen anne Ayşegül ile baba Erhan Ölçüm, oğullarına “Şirketimizin varisi olarak özel hayatınla gündeme gelmeni istemiyoruz. Özel yaşamına saygımız var. Ancak bunu gözlerden uzak yaşamanı arzu ediyoruz” dedi. Ölçüm Ailesi’nin şirkette aktif olarak görev alan oğullarının iş dışındaki yaşamına özen göstermesi için de genç işadamının kredi kartlarının limitini düşürdüğü öğrenildi. Zehra’nın da babasından ihtar aldığı konuşulanlar arasında.

Ölçüm Ailesi, oğullarının iş dünyasında kariyer yapmasını istiyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X