Sheraton Bursa & Aloft Bursa Otelleri’nin  Yeni Genel Müdürü Pelin Ulusoy Oldu

Dünyanın en önemli turizm markalarından olan Marriott International çatısı altında bulunan Sheraton  & Aloft Bursa  Otelleri’nin Genel Müdürlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Pelin Ulusoy getirildi.

Sheraton Bursa & Aloft Bursa Otelleri’nin  Yeni Genel Müdürü Pelin Ulusoy Oldu
HABERİ PAYLAŞ

Bilkent Üniversitesi Turizm Bölümü’nü bitiren Ulusoy, Centre International De Glion Switzerland’dan “Otel Yönetimi Sertifikası” sahibi. Kariyerine Ankara HiltonSA’da başladı.Ardından Çırağan Palace Kempinski Istanbul ve Hotel Plaza Athénée New York’ta çalışan Ulusoy, Conrad Brussels ve Conrad Bangkok’ta yurt dışı kariyerine devam etti. Daha sonra Conrad Istanbul Bosphorus’ta Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü. Ardından The Istanbul Edition’da Satış ve Pazarlama Direktörlüğü, The Grand Tarabya’da Operasyon Direktörlüğü, Hilton Istanbul Maslak’ta İş Geliştirme Direktörlüğü  görevini sürdürdü. Son olarak ise Sheraton İstanbul City Center Otelinde, Otel Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Sektörün başarılı ve adından söz ettiren ismi Ulusoy’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X