Sıla ameliyat olacak…’O perişan olsun, mahvolsun, zindanlarda çürüsün!’

Oyuncu Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia ederek geçtiğimiz kasım ayında şikayetçi olan şarkıcı Sıla Gençoğlu, bileğinde ve dirseğinde iç kanama olduğunu bu nedenle ameliyat olacağını açıkladı.

Sıla ameliyat olacak…’O perişan olsun, mahvolsun, zindanlarda çürüsün!’

Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla Gençoğlu, “Her yerim mordu. Bileğimde iç kanama, dirseğimde iç kanama. Önümüzdeki günlerde ameliyat olmam gerekecek.” dedi.

Takvim’e yer alan habere göre Sıla, Ahmet Kural için de şu sözleri sarf etti;

“Emsal dava olmasını istiyorum. Onun alacağı cezayla hiç ilgim yok. ‘O perişan olsun, mahvolsun, zindanlarda çürüsün!’ hiçbir zaman çıkış noktam bu olmadı. Ama karşılıksız kalmasın ve bunu da yapmayın be kadınlara abi!”

 “BUNU BİZE YAPANLARIN UTANMASI LAZIM”

“Bir de bu olayın magazinleştirilmesine karşıyım. Bu, bir şiddet problemi. Kadın, erkek, hayvan, herhangi bir canlı neyse o, bu bir şiddet problemi. Ve bu tip problemler oraya çıkmak zorunda. Biz bunları konuşmak zorundayız. Kadınların konuşması lazım. Utanmaması lazım. Bu bizim değil, bunu bize yapanların utanması gereken bir şey”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X