Sıla ve Haluk Levent arasında soğuk rüzgarlar! Takipten çıkardılar

Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia eden Sıla Gençoğlu’na birçok ünlü isimden destek yağmıştı.

Sıla ve Haluk Levent arasında soğuk rüzgarlar! Takipten çıkardılar
HABERİ PAYLAŞ

Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddia edilen Sıla Gençoğlu’na destek veren ünlülerden biri olan Haluk Levent’in attığı destek tweetlerini silmesi ve sosyal medyadan Sıla’yı takip etmeyi bırakması aralarında küs oldukları dedikodularını beraberinde getirdi.
 

haluk-sila-Qs2i
 

Sıla’nın sevgilisi Ahmet Kural, tarafından darp edilmesi magazin kulislerine bomba gibi düşmüştü. O dönem pek çok ünlü isim sosyal medya paylaşımlarıyla Sıla’ya destek olmuştu.
 

ekle1-scnA
 

O isimlerden biri de Haluk Levent idi. Haluk Levent, sosyal medya hesabından şarkıcı Sıla’ya destek olarak “Sıla seni çok seviyoruz” yazmıştı.
 

haluk-levent-DiEP
 

Ancak daha sonra Haluk Levent ile Sıla’nın birbirlerini takipten çıkararak, Levent’in paylaştığı destek tweetini silmesi akıllara ‘küstüler mi?’ sorusunu getirdi.
 

sila-kFFp
 

İki taraftan da konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. İki ismin birbirlerini neden takipten çıkardığı ise merak konusu oldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X