‘Şimdi göreceğim Bursasporluları!’

‘Formana ismini yazdır’ adı verilen projenin tanıtımında konuşan Başkan Ali Ay, ‘Burada sadece bin TL vereceksiniz ve formaya isminizi yazdıracaksınız’ dedi.

‘Şimdi göreceğim Bursasporluları!’

Maddi yönden zor günler geçiren Bursaspor’da gelir getirecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor. ‘Formana ismini yazdır’ adı verilen proje kapsamında Bursasporlu taraftarlar, bin TL karşılığında takımlarının yeni sezon formalarından beyaz renkli olanına kendi ismini yazdırabilecek. 

Dün yapılan tanıtım lansmanında konuşan Bursaspor Başkanı Ali Ay, ‘İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar sebebiyle forma projesini hayata geçiriyoruz. Bu projenin Bursaspor’a katacağı değer parayla sınırlı değildir. Bugün verdiğimiz mücadele kurtuluş mücadelesidir’ dedi. 

DESTEK YETERLİ DEĞİL

‘5-6 kulüp hariç Türkiye’de bütün spor kulüpleri batmış durumda’ diyen Başkan Ay, ‘Buna Bursaspor da dahil. Forma reklamları, kapı isim hakları, localarla ilgili konuşuyoruz. Olmuyor mu, oluyor ama maalesef yeterli değil. ‘Formana ismini yazdır’ projesi için emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ben burada Bursasporlu’yu göreceğim. 

Localar, isim hakları çok pahalı diyorlar. Burada sadece bin TL vereceksiniz. Ben öncülük yapıyorum ve benim, eşimin kardeşimin, çocuklarımın, gelinimin, torunumun, yeğenimin ismini bu formaya vererek başlangıç yapmak istiyorum. Herkese örnek olsun’ diye konuştu. 

15 NİSAN’DA BAŞLIYOR

Bursaspor TV Genel Müdürü Mehmet Gerçeksi, projenin detaylarını anlattı. Gerçeksi ‘Proje 15 Nisan tarihinde resmi siteden yapılacak katılımlarla başlayacak. 

Katılım ücreti ismini yazdıracak kişi başına bin TL artı KDV’dir. Son katılım tarihi ise 30 Haziran. Formaya 2 bin 500 civarında isim yazılabilmektedir’ şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X