Sınav’da 7 TEOG 1.’si

Bursa Sınav Eğitim Kurumları’nın 7 öğrencisi, TEOG sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak büyük bir başarıya imza attılar.

Sınav’da 7 TEOG 1.’si
HABERİ PAYLAŞ

Sınavda 39 öğrenci  1, 53 öğrenci 2, 76 öğrenci ise 3 soruyu yanlış yanıtlayarak bu büyük başarıya ortak oldular. Bursa Sınav Koleji’nin 524 öğrencisinden 414’ü toplam 120 sorunun sorulduğu TEOG sınavında 100 ve üzeri net yapmayı başardı.

Bursa Sınav Koleji Genel Müdürü Nihat Bingölbalı, öğrencilerinin TEOG sınavında gösterdikleri başarıdan dolayı gurur duyduklarını söyledi. Bursa Sınav Koleji ve Bursa Sınav Akademik Okulları olarak uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim altyapısıyla öğrencilerini en iyi şekilde sınavlara hazırladıklarını ifade eden Nihat Bingölbalı, “Sınav olarak köklü bir eğitim geleneğine sahibiz. İyi bir eğitim kadrosu ve iyi bir sistemle öğrencilerimizi en doğru şekilde sınavlara ve geleceğe hazırlıyoruz. Yalnızca ders içerikleri değil aynı zamanda motivasyon konusunda da öğrencilerimizi en iyi şekilde destekleyerek özgüvenlerini geliştiriyoruz. Bu da öğrencilerimizin başarısını beraberinde getiriyor” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X