Siyah gala

‘Sevimli Tehlikeli’ filminin yönetmeni Özcan Deniz ve oyuncular, Kent Meydanı’ndaki galaya ölümüyle Türkiye’yi yasa boğan Özgecan Aslan’a duydukları hüznü temsil eden siyah kıyafetlerle katıldı.

Siyah gala
HABERİ PAYLAŞ

BÜLENT BEYSİR

DURUŞUMUZ HASSASİYETİMDEN

Özcan Deniz’in yönettiği ‘Sevimli Tehlikeli’nin galası ilgi gördü. Galaya oyuncular Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan, Taner Turan ve Burçin Birben’le siyahlar giyerek katılan Özcan Deniz, Özgecan Aslan’a duydukları yası ifade etti. Galada, kadın olmanın zorluğu üzerine bir film yapmayı düşünüp düşünmediği sorulan Deniz, ‘İlla bu konuyu film yapmak gerekmiyor. Hayattaki duruşum zaten hassasiyetimi gösteriyor’ dedi.

FİLM KARİZMADAN YIKILIYOR

Özcan Deniz, bu filmle ‘sinema kariyerinde ustalık dönemine geldiği’ yorumlarına teşekkür etti. Deniz, ‘Ustalık yalan- dolan. Türkiye’de film çekmek çok zor bir iş. Bu film bu işi başardı’ dedi. Filmde rol almasa da tüm oyuncuların karizmasıyla senaryoyu sürüklediklerini belirten Özcan Deniz, ‘Sevimli Tehlikeli karizmadan yıkılıyor. Filmi izlerken kendimle en gurur duyduğum nokta, karakterlerin hikayeyi sürüklemesi’ diye konuştu. 

GALA SONRASI İSKENDER MOLASI

Galanın ardından soluğu Botanik Park’taki İskender Efendi Konağı’nda alan oyuncular, kendilerine ziyafet çekti. Her ziyaretinde olduğu gibi İskender Kebabı yemeden Bursa’dan ayrılmayan Özcan Deniz’i Yavuz İskenderoğlu ve oğlu Kayhan İskenderoğlu ağırladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X