Şöhrete bedel ödemedim

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın yeni yıl balosunda sahne alan Nükhet Duru, konser öncesi Olay Çekirge’ye özel açıklamalar yaptı ve şöhret yolunda kendinden taviz vermediğini belirtti.

Şöhrete bedel ödemedim
HABERİ PAYLAŞ

TAVİZİM OLMADI

Önceki akşam Podyum Davet’te BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın yeni yıl balosunda sahneye çıkan usta sanatçı Nükhet Duru, konser öncesi Olay Çekirge’ye samimi açıklamalarda bulundu. Sanat hayatında 44 yılı geride bırakan 61 yaşındaki usta sanatçı, ‘Şöhret yolunda Nükhet Duru olmak için hiçbir zaman taviz vermedim. Şöhretin benim için ağır bir bedeli olmadı’ dedi. 

REKABETE GİRMEM!

‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminde de konuk oyuncu olarak rol alan Duru, senaryo gereği işini kapan Mustafa Keser’in kafasında bağlama parçalamıştı. Sanatçılar arasında rekabetin her zaman olduğunu belirten Duru, ‘Ama ben bu rekatebe hiç girmedim. Karşıma çıkanlar olduğunda da geri adım attım. Ama o kaybettiğim nasipler sonunda yine gelip beni buldu’ dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X