<

Söke’de 7 Kocalı Hürmüz Beğeni Topladı

Söke Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Uğur Mumcu Parkı Amfi sahnede Ankara Orta Oyuncularının sahnelediği ’7 Kocalı Hü…

Söke’de 7 Kocalı Hürmüz Beğeni Topladı
HABERİ PAYLAŞ

Söke Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Uğur Mumcu Parkı Amfi sahnede Ankara Orta Oyuncularının sahnelediği ’7 Kocalı Hürmüz’ adlı oyun büyük beğeni topladı. Çıktıkları Anadolu turnesinde yolları Ege’ye düşlen Ankara Orta Oyuncularının Egeli tiyatro severlerle randevusu bu kez Söke oldu. Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Belediye Meclis Üyesi Yusuf Yaya’nın yanı sıra başta mahalle sakinleri olmak üzere Sökeli tiyatro severlerin büyük ilgi gösterdiği oyun sonunda sanatçılar ayakta alkışlandı. Bu güne kadar televizyonlarda izledikleri oyunun canlı performans olarak Sökeli tiyatro severlerle buluşmasından büyük keyif aldıklarını söyleyen Belediye Başkanı Süleyman Toyran, 25 kişilik kadrosu ile sahne alan ekibe çiçek vererek Söke halkı adına teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X