<

Sökeli Dağcılar Erciyes’e Tırmanacak

Söke Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nden 3 sporcu tırmanış için Kayseri Erciyes’e gitti. Hacılar Arama Kurtarma Havacılık Dağcılık ve Kış Sporları K…

Sökeli Dağcılar Erciyes’e Tırmanacak
HABERİ PAYLAŞ

Söke Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nden 3 sporcu tırmanış için Kayseri Erciyes’e gitti. Hacılar Arama Kurtarma Havacılık Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü tarafından düzenlenen kayseri 21. Geleneksel Zirve Tırmanışı hafta sonunda gerçekleşiyor. Kamplı gerçekleşecek tırmanış kuzey buz rotasını da kapsıyor. Söke Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nden Adem Gümüşsu, Nalan Uysal ve Ayşe Erdem Kayseri Erciyes tırmanışı için Cuma akşamı Söke’den yola çıktı. Tırmanışın şehit polis ve askerlerimize atfedildiğini söyleyerek; Kulüp olarak çeşitli doğa branşlarında gerçekleştirdiğimiz aktivitelerimize, Kayseri Erciyes tırmanışı bir deneyim daha kazandıracaktır. Kulübümüz etkinlikleri hız kesmeden devam edecek” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X