Sölöz Deresi ıslah edilecek

Orhangazi’ye bağlı Sölöz’ü ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, mahalle içinden geçen ve zaman zaman su taşkınlarının yaşandığı noktalarda incelemelerde bulundu.

Sölöz Deresi ıslah edilecek
HABERİ PAYLAŞ

NEVZAT OKUMUŞ

Derenin ıslah çalışması için talimatı veren Çağlayan, dere bölgesindeki yaklaşık 1 buçuk kilometrelik yolda da yeni parke çalışması yapılmasını istedi.

Sölöz Mahallesi’nin iki ayrı noktasında bulunan eski tarihi çeşmelerin çevresine yeni düzenleme yapılması için ekiplere talimat veren Çağlayan, ayrıca cami altındaki eski çeşmelerin tarihi dokusuna uygun olarak yeniden düzenleneceğini belirtti. 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, “Dış mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyoruz. Bu mahallelerimizin eksikliklerini de hızlı bir şekilde çözmeye çalışıyoruz. Sölöz Mahallesi’ndeki çalışmalarımız da belli program dahilinde yürütülecek. Adım adım gezip vatandaşlarımızı dinlemeye, onların sorunlarına çözüm bulmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X