Son kıyafet Emel’e

Çok sevdiği mesleğini bırakarak Kıbrıs’a yerleşme kararı aldığını açıklayan Bursalı ünlü modacı Yıldırım Mayruk, son tasarımlarını Emel Sayın için hazırlıyor.

Son kıyafet Emel’e

BİR ANLAMDA JÜBİLE YAPACAK

Meslekte 50 yılı geride bırakan Yıldırım Mayruk, 20 Ağustos’ta İzmir Fuarı Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek olan Emel Sayın’ın sahne kıyafetlerini dikiyor. Bu çalışmayla bir anlamda jübile yapacak olan Mayruk, önceki gün Emel Sayın’la bir araya geldi. 40 yıldır Sayın’ın sahne kıyafetlerini hazırlayan ünlü modacı, ‘Artık kimseye sahne kıyafeti tasarlamıyorum. Ancak Emel Sayın’ın yeri başka. Zaten onun gibi kaç sanaçtı kaldı’ dedi.

SANATÇILAR PARAYA KIYMIYOR

Ünlü modacı, 20 Ağustos gecesi konseri kendisinin de izleyeceğini söylerken, ‘Emel Hanım kıyafete önem veren az sayıdaki sanatçılardan biridir. Maalesef artık parasına kıyıp doğru dürüst sahne kıyafeti yaptıran sanatçı yok denecek kadar az’ diye konuştu. Emel Sayın da Yıldırım Mayruk için övgü dolu sözler sarfederken, beyaz güllerle süslü kıyafeti prova için, ‘Sanki gelinlik giymiş gibiyim’ diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X