Sosyal ağlar mı çöktü? Erişim sağlanamıyor…

İnternet kullanıcıları, aynı çatı altında faaliyet gösteren WhatsApp, Facebook ve Instagram’a girmekte sorun yaşıyor. Yaşanan soruna ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Sosyal ağlar mı çöktü? Erişim sağlanamıyor…

Down Detector tarafından bildirilen sorunlarda kullanıcılar haber akışlarını yenileyemiyor ve oturum açmakta sorun yaşıyor. Instagram ve Facebook gibi popüler ağlarda yaşanan bu sorun Avrupa’daki bazı kullanıcıları başta olmak üzere Türkiye’de de sorun yaşanmasına neden oluyor.

Öte yandan ABD’nin de bazı bölgelerinde bu sorun yaşanıyor. Kullanıcılar genel anlamda hesaplarına girmekte sorun yaşadığını bildiriyor.

Erişim sorunu hakkında resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Türkiye’deki kullanıcılar sorunun yavaş yavaş düzeldiğini bildirmeye başladı. WhatsApp Web’de kullanıcılar erişim sorunu yaşarken şu an giriş yapılabiliyor. Facebook’a bağlı Instagram ve WhatsApp yavaş yavaş erişime açılıyorken, sorunun neyden kaynaklandığı henüz bildirilmedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X