Sosyal medya çalkalandı! Veda etti

Geçtiğimiz gün amcasına ve yengesine video amaçlı ağır hakaretler ederek tepki çeken sosyal medya fenomeni Enes Batur Sürgüntekin, YouTube’u bırakıyor.

Sosyal medya çalkalandı! Veda etti
HABERİ PAYLAŞ

Amcasına kışkırtma videosunda sarf ettiği kırıcı ve oldukça ağır sözlerle hem sosyal medyada hem yazılı ve görsel basında büyük bir infiale sebep olan Batur’un, YouTube kariyerine son vereceği iddia edildi.

SOSYAL MEDYAYA VEDA MI EDİYOR?

Genç YouTuber, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarından “26.10 Final” notuyla paylaşımlar yaptı. Sürgüntekin’in bu hamlesi ise YouTube’u bırakıyor mu? sorularını getirdi.

“RİSK AL”

Enes Batur Sürgüntekin, gündem olan hakaret videosunun gündem olmasında sonra “Risk al” diye paylaşım yaptıktan sonra yaptığı final paylaşımı da kafaları karıştırdı.

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Sürgüntekin, amcası ve yengesi hakkında ettiği hakaretlerden sonra Twitter hesabından “Özür dilerim… Amcamla aramızda hiç bir sorun olmasa da, videoyu yayınlamadan önce Amcam izlemiş sorun etmemiş olsa da, söylediğim şeylerin benim için hiç bir gerçeklik değeri olmayıp sadece kızdırmak amaçlı olsa da, söylediğim şeyler yanlış, hatamı anladım özür dilerim herkesten.” paylaşımını yapmıştı.

SOSYAL MEDYA SALLANDI

Sosyal medya fenomeninin paylaşımlarından sonra YouTube hesabını kapatıyor iddiaları ise kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Batur’a olumlu mesajlarının yanı sıra bir çok kullanıcıdan da olumsuz yorumlar geldi.

İşte Enes Batur Sürgüntekin hakkında atılan tweetler…

 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X