Söyle ona Sebastian İskender Bodrum’da

Kebapçı İskender’in 4. kuşak temsilcisi Kayhan İskenderoğlu, dünyaca ünlü lezzetin yeni restoranını Hande Yener ve Berksan’ın sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak’taki Sebastian Beach’te açtı.

Söyle ona Sebastian İskender Bodrum’da

SOHBETTEN DOĞAN ORTAKLIK

Yakın dost olduğu Hande Yener’le bir sohbet sırasında çıkan Sebastian Beach’te butik restoran açma fikrini hayata geçiren Kayhan İskenderoğlu, bu eşsiz lezzeti şimdi Bodrum’da sunuyor. Kebapçı İskender’in 4. kuşak temsilcisi olan Kayhan İskenderoğlu, Hande Yener ve Berksan ortaklığıyla oluşturduğu Kebapçı İskender’le tatilcilerin damaklarında unutulmaz bir lezzet bırakıyor.

BÜTÜN ÜRÜNLER BURSA’DAN

Restoranda sunulan bütün ürünlerin Bursa’dan geldiğini hatırlatan Kayhan İskenderoğlu, ‘Yine Bursa’dan ustalarımız ve hizmet personelimiz de burada bizimle olacak’ dedi. Baba Yavuz İskenderoğlu’nun bu konuda kararı kendisine bıraktığını ve restoranı 6 günde hazır hale getirdiklerini vurgulayan İskenderoğlu, 2015- 2016 planları arasında New York, Çeşme ve Uludağ’da restoran açma fikrinin bulunduğunu vurguları.

Oğlu Kayhan’ın açtığı restoranı teftiş etmek için Bodrum’a giden anne Türkan İskenderoğlu, yakın dostu Hande Yener’le de hasret giderdi.

Kayhan İskenderoğlu, butik restoranda Sebastian Beach’in sahipleri Hande Yener ve Berksan’la ortaklık yapacak.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X