Sticker’lı tacizci böyle görüntülendi!

İstanbul Bağcılar’da markete alışveriş bahanesiyle giren bir kişi üzerinde ”Tanışalım” ve cep telefonu numarası yazılı sticker’ı kadınların sırtına yapıştırırken kameralara yakalandı.

Sticker’lı tacizci böyle görüntülendi!

Bağcılar’da bulunan bir markete alışveriş bahanesiyle gelen kişi, bir süre reyonları gezdikten sonra kasa bölümünde sıra bekleyen kadınlara yaklaştı.

Burada para ödeyen kadınların yanına gelen tacizci, üzerinde ”Tanışalım” ve cep telefonu bulunan sticker’ı el çabukluğuyla kadınların sırtına yapıştırdı.

Tacizci, daha sonra gözden kaybolurken, sırtlarında notu gören kadınlar şaşkınlık yaşadı.

TACİZ ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde tacizci markette bir süre geziyor. Daha sonra kasaya gelen tacizci ilk olarak bir kadının yanına yaklaşıyor. Tacizci fark edilme korkusuyla kadından uzaklaşıp alışveriş yapıyormuş gibi davranıyor. Kalabalıktan yararlanan adam, kasada bulunan kadın müşterilerin üzerine etiketleri yapıştırıyor, daha sonra marketten hızla uzaklaşıyor.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X