Süper Loto’nun 15 milyonluk talihlisi nerede?

Süper Loto’nun 3 Eylül tarihinde yapılan çekilişinde, 15 milyon 523 bin TL ikramiye kazanan talihli henüz ortaya çıkmadı. Milli Piyango İdaresi bu zamana kadar kendilerini hiç kimsenin aramadığını söyledi. Yetkililer, talihlinin çekiliş tarihinden en fazl

Süper Loto’nun 15 milyonluk talihlisi nerede?
HABERİ PAYLAŞ

Milli Piyango idaresi tarafından haftalık olarak düzenlenen Süper Loto’da, 7 haftadır devretme sonucu 15 milyon 523 bin 355 TL’ye ulaşan büyük ikramiye, 3 Eylül tarihinde yapılan çekilişte, Bursa’nın Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi’nde Gönül ve Metin Özden kardeşlerin işlettiğ bayiye yatırılan kupona çıktı.

 

4 TL karşılığında makineye oynatılan 4 kolondan birine isabet eden büyük ikramiyenin sahibi henüz ortaya çıkmadı. Bu tür ikramiyelerde şanslı kişilerin genellikle ortaya çıkmadığını söyleyen Milli Piyango İdaresi yetkilileri, “Biz pazartesi günü bir başvuru bekliyorduk. Bu zamana kadar hiç kimse bizleri aramadı. Bekliyoruz” dedi. Aynı yetkililer ikramiyenin çekiliş yapıldıktan sonra geçen bir yıl içersinde alınmaması halinde bu hakkın kaybedileceğini sözlerine ekledi.

 

Kazandığı ikramiyenin günlük faiz geliri yaklaşık 3 bin 500 TL olan talihlinin kim olduğunu en fazla merak edenlerden biri de kuponun yatırıldığı bayinin sahibi Metin Özden oldu. Özden, bu zamana kadar kendilerini de kimsenin aramadığını açıkladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X