Sürpriz ayrılığın sebebi belli oldu!

Ocak ayında ilişki yaşamaya başlayan Dilan Çiçek Deniz ile Birkan Sokullu’nun geçtiğimiz günlerde ayrıldığı iddia edilmişti. Sokullu, önceki akşam ayrılığı doğruladı.

Sürpriz ayrılığın sebebi belli oldu!

Ocak ayında başlayan aşklarıyla gündem olan oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu’nun kısa bir süre önce ayrıldığı iddia edilmişti. İkili, bu konuyla ilgili sessiz kalırken önceki akşam Arnavutköy’de görüntülenen Birkan Sokullu, iddialarla ilgili ilk kez konuştu. 

Sürpriz ayrılığın sebebi belli oldu! - Sayfa 3

‘SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEVESİNDE AYRILDIK’

Birkan Sokullu, “Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum ama şunu söyleyebilirim ki Dilan’la saygı ve sevgi çerçevesinde ayrıldık” dedi.

33 yaşındaki Birkan Sokullu ile 24 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz’in hala Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeleri de ayrılığın dostça olduğunun kanıtıydı.

Çiftin aldığı kararın kulislerde duyulmasıyla da ortaya ‘Berrak Tüzünataç’ iddiası atıldı.

Sürpriz ayrılığın sebebi belli oldu! - Sayfa 6

ISRARCI AŞIK

Kasım 2018’de ayrıldığı üç yıllık sevgilisi Birkan Sokullu’yla fotoğraflarını Instagram’dan ısrarla silmeyen Berrak Tüzünataç’ın inadı, Dilan Çiçek Deniz’i rahatsız etti.

Sürpriz ayrılığın sebebi belli oldu! - Sayfa 5

Berrak Tüzünataç’ın sevgilisiyle barışmaya çalıştığını öğrenen oyuncu, Birkan Sokullu’ya rahatsızlığından bahsetti.

Birkan Sokullu da Berrak Tüzünataç’la arkadaş olduklarını ve görüşmeye devam edebileceğini söyleyince Dilan Çiçek Deniz, ilişkisini bitirmeye karar verdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X