Survivor 2018 finalinde şampiyon belli oldu!

Survivor 2018’de son 4’e kalan Nagihan, Anıl, Adem ve Hilmicem arasından yapılan elemeyle beraber şampiyon Adem Kılıççı oldu.

Survivor 2018 finalinde şampiyon belli oldu!

Survivor’da büyük Kıbrıs finalinde son 4’e kalan Nagihan, Anıl, Adem ve Hilmicem arasından yapılan elemeyle beraber şampiyon Adem Kılıççı oldu. 

survivor-2018-finalinde-sampiyon-belli-oldu-11004470_4334_m.jpg

SURVIVOR FİNALİNDE İLK ELENEN İSİM HİLMİ CEM İNTEPE OLDU

Survivor’da büyük final gecesi bu akşam erken başladı ve yarışmacılar birer birer oylamaya çıkmaya başladılar. Finalde son 4 isim arasında yer alan Adem, Nagihan, Anıl ve Hilmicem arasından bir kişi yapılan eleme sonucunda Survivor şampiyonu olma hayallerine veda etti. Survivor 2018’de yapılan halk oylamasıyla beraber son 3’e kalamayan ve elenen isim Hilmicem oldu. Böylelikle Anıl Berk Baki, Adem ve Nagihan son 3’te yer alan isimler oldu.

SURVIVOR 2018 FİNALİNDEN ELENEN İKİNCİ İSİM ANIL OLDU

Survivor finalinde yapılan ilk eleme sonrasında Hilmicem şampiyonluğa veda etti. Anıl Berk Baki, Adem ve Nagihan arasında yapılan oylama sonucu veda eden isim Anıl oldu.

SURVIVOR ÇEYREK FİNALİNDE KİMLER ELENDİ?

Geçtiğimiz hafta içerisinde ünlüler takımı yarışmacılarının azalmasıyla birlikte her iki takımdan da adaylar konseye çıkmaya başlamıştı. Son olarak Murat ve Turabi ile konseye çıkan Sema yarışmaya veda eden isim olmuştu. Sema’nın ardından Hakan da yarışmadan elenmişti. Kıbrıs’taki çeyrek finalde elenen isimler ise Turabi ve Damla Can oldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X