Survivor’da kim elendi?

Survivor All Star’da dün akşam da nefes kesen bir eleme heyecanı yaşandı. Survivor’da Gönüllüler Takımı’ndan bir kişi daha adaya veda etti.

Survivor’da kim elendi?

Halk oylaması sonucunda üç isim arasında en az oyu alan yarışmacı Nadya Zagli Survivor’dan elenerek adadan ayrıldı.

Survivor All star’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı eleme konseyine katıldı. Pazar akşamı yayınlanan bölümde gönüllüler takımının ada konseyinde elemeye kalan ilk isim Sahra olmuştu. 

SMS ile yapılan halk oylamasında en fazla oyu alan yarışmacı Hasan oldu. Hasan elemeye kalacak ikinci isim olarak Nadya’nın adını söyledi. Kişisel dokunulmazlık ödülünü kazanan Turabi ise 3. isim olarak Begüm’ün adını söyledi. Böylece oylama  Sahra, Begüm ve Nadya kalmış oldu.

 

Halk oylaması sonucunda üç isim arasında en az oyu alan yarışmacı olan Yunan yarışmacı Nadya Zagli Survivor’dan elenerek adaya veda etti.

 

 

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS OYLAMA SONUÇLARI

 

Survivor All Star’da sms oylaması sonuçlarında ise Hasan yine birinciliğini korudu. İlk haftalarda birinci çıkan Hilmi Cem ise ikinci sırada yer alırken, son zamanlarda daha durgun tavırlarıyla dikkat çeken Turabi 3. sırada yer aldı. Elenen Nadya ise gönüllüler takımında en az oy alan isim oldu.

 

1- Hasan 2- Hilmi Cem 3-Turabi 4-Begüm 5-Sahra 6-Bozok 7-Nadya

 

Survivor’da Çarşamba akşamı bir ilk de gerçekleşti. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz gün açıkladığı yeni kurallar gereğince her iki takım artık bir de erzak için yarıştı. Kazanan takımın tam erzak, kaybedenin ise 4’de 1 oranında erzak alacağı yarışmayı gönüllüler takımı kazandı. Un, yağ ve pirinçten oluşan bir haftalık erzağı gönüllüler takımı alırken, kaybeden takım ise nerdeyse bir öğün yetecek kadar az bir erzakla idare etmek zorunda kaldı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X