Süt ve besi hayvancılığı çalıştayda konuşulacak

Meslek yüksek okullarında faaliyet gösteren süt ve besi hayvancılığı programları öğrencilerinin temsilcileri 25-27 Mayıs 2016 tarihlerinde öğrenci çalıştayı yapmak üzere Karacabey’de bir araya geliyor.

Süt ve besi hayvancılığı çalıştayda konuşulacak

AYHAN FİDAN 

 

Çalıştay, Karacabey Meslek Yüksek Okulu Süt Ve Besi Hayvancılığı Programı’nda  öğrenim gören bir grup öğrenci tarafından, program öğrencilerinin ve mezunlarının sorunlarına çözüm üretmek, mesleki kapasite gelişimini sağlamak üzere kurs ve seminerler düzenlemek amacıyla kuruluşu gerçekleştirilen ‘Marmara Süt ve Besi Hayvan Yetiştiricileri Yatırımcıları Çalışanları Eğitim ve Strateji Derneği’ öncülüğünde gerçekleştirilecek. 

Çeşitli üniversitelerden süt ve besi hayvancılığı programlarında eğitim gören öğrencilerin katılacağı çalıştayda kısa, orta ve uzun vadeli dönemde bölüm öğrencilerinin ve mezunlarının beklentileri, hedefleri, süt ve besi hayvancılığının hayvancılık sektöründeki yeri, pratikte yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri gibi konular tartışılacak.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X