‘Tacı Şevval’den alıp doktora takalım!’

Sabah gazetesi köşe yazarı Mevlüt Tezel, Miss Turkey birincisiyle ilgili ilginç bir değerlendirmede bulundu.

‘Tacı Şevval’den alıp doktora takalım!’

İşte Mevlüt Tezel’in o yazısı;

MİSS TURKEY ÖDÜLÜ DOKTORUN HAKKI

Miss Turkey 2018’de birinci olan 19 yaşındaki Şevval Şahin’in estetik operasyon geçirmeden önceki hali, görenleri şaşırtmış.

Bence Şahin’in estetikli hali bile Türkiye güzeli olacak kadar güzel değil. Miss Turkey yarışması, uzun bir süredir estetik cerrahlar arasında düzenleniyor aslında. Hangi cerrah burun ameliyatını iyi yaparsa, o kazanıyor!

0x0-miss-turkey-2018-guzeli-sevval-sahin-kimdir-1537826251040.jpg

KABUL EDİLMESİN

Güzellik yarışmaları, sağlık sebebiyle yapılan estetik operasyonları kabul ediyor.

Birçok güzel de, burun ameliyatını sağlık gerekçesiyle yaptırdığını söylüyor.

Bence Miss Turkey’yi düzenleyenler; ya sağlık gerekçesiyle olsa dahi estetik operasyon geçirmiş hiçbir kızı aday olarak kabul etmemeli ya da bundan sonra birinci seçilen kız, eğer estetik operasyon geçirdiyse ödülü cerraha vermeli. Sonuçta yarışmaya katılan kızların fiziksel güzellikleri aşağı yukarı aynı. Hepsi boylu poslu, vücut oranları mükemmel ve aradaki farkı burun belirliyor. Estetik cerrahide en zor ameliyatlar da buruna yapılanlar… Şevval’in eski haline baktığınızda, bir burun ameliyatının insanı nasıl değiştirdiğini görebilirsiniz.

Bence yarışmanın asıl galibi, Şevval’in doktoru…

a-010.jpg
 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X