Tahkim’den indirim çıkmadı…

Bursaspor-Adana Demirspor maçında ikinci sarı karttan kırmızı kartla atılan, karşılaşma sonunda soyunma odası girişinde hakemlere yönelik söylemleri nedeniyle PFDK tarafından 4+1 maç ceza alan Özer Hurmacı’ya Tahkim Kurulu’ndan beklenen haber çıkmadı.

Tahkim’den indirim çıkmadı…
HABERİ PAYLAŞ

Duruşmalı toplantıda Özer Hurmacı ve vekili Av. Sami Dinç’in savunmasını dinleyen Tahkim Kurulu, “Bursaspor Kulübü Derneği’nin futbolcusu Özer Hurmacı’nın ihraç sonrası müsabaka hakemlerine yönelik hakareti nedeniyle FTD’nin 41/1-a ve 35/4. maddeleri 4 resmi müsabakadan men ve 8.500,00 TL para cezası ile cezalandırılmasında sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile, erteleme talebinin reddine, oybirliği ile karar verilmiştir” açıklaması yapıldı. Erzurumspor ve Altay maçlarını kaçıran Özer, Ümraniye, İstanbulspor ve Balıkesirspor karşılaşmalarında da forma giyemeyecek.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X