TAN Okulları’nda mezuniyet heyecanı

Tan Okulları’nda 8.sınıflar buruk ve heyecanlı bir törenle keplerini atarak lisemize ilk adımlarını attı. Pandemi önlemlerine uygun davranılarak velileriyle buluşamamanın burukluğunu yaşayan öğrenciler emeği geçen yönetici ve öğretmenlerinden diplomalarını almanın coşkusunu yaşadılar.

TAN Okulları’nda mezuniyet heyecanı

Tan Okulları Yönetim Kurulu başkanları Sn. Mehmet F. Özuslu ve Sn. Erten Kayan, Tan İlköğretim Okul Müdürü Sn. Vildan Meriç ve öğretmenler törene iştirak ederek öğrencilere moral ve motivasyon sağladılar.

Tan Okulları Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan Sn. Erten Kayan yapmış olduğu konuşmasında 48 yıldır eğitim önderi olan kurumumuzun pandemi döneminde de öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam ettiğini ifade ederek, her bir mezun öğrencimizi okulumuzun nazar boncukları olarak nitelendirdi.

Tan Eğitim Kurumları’nın binlerce mezun öğrencisine yenilerini kattığını söyleyen Sn. Kayan rahmetli Ergin Kayan’ın vizyonu doğrultusunda gelecekte ülkemize rehberlik edecek bireylerin yetişmesinde kurum olarak kararlı olduklarını vurguladı.

‘Asla yalnız başaramazsın!’ diyerek TAN’a bağlı olmanın önemini bir kez daha öğretmen ve öğrencilerimize hatırlattı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X