‘Tanıştık ve yatağa girdik…’

Kakılmış karakteriyle hayatlarımıza giren Yasemin Yalçın tiyatro ile geri dönüyor. Yalçın katıldığı 2. Sayfa programında uzaktan akrabası olan Kemal Sunal ile tanışmalarını anlattı.

‘Tanıştık ve yatağa girdik…’
HABERİ PAYLAŞ

Uzun zamandır televizyon ekranlarında yer almayan oyuncu Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk olarak, samimi açıklamalarda bulundu.

Kemal Sunal ile nasıl tanıştıklarını da anlatan Yalçın’dan samimi açıklamalar:

“KOYUN GÜDÜYORUM”

Biz 12 yıldır tiyatro yapmadık, ama bu süreyi boş geçirmedik. Belki ekran önünde değildik ama yine üretimimiz devam etti. Bu arada hayatı da yakaladık. Gezdik, uzun yollara çıktık. Çiftliğimiz var. Ektik, biçtik… Çobanlık yaptık, koyun bekledik. Atlarımızla diğer hayvanlarımızla ilgilendik.
 

yasemin-yalcin-kemal-sunal-ile-tanisma-11672419_5359_m

Ben çiftliğe gittiğimiz zaman koyun güdüyorum. Keyif alıyorum. Ekip, biçiyorum… Çok güzel kuru fasulyem var. Yetiştiriyorum organik, eşe dosta dağıtıyoruz.

“BEN TİYATRODA HER ŞEYİ YAPTIM”

Geçen bana dediler ki ’12 yıl sonra tiyatroya dönüyorsunuz, ne hissediyorsunuz?’ ağzımdan ‘baba ocağına dönmek gibi bir şey’ çıktı. Sonra düşündüm’ yanlış mı yaptım?’ diye, Baba ocağı, asker ocağı, tiyatro da benim için bir ocak gerçekten. Ben tiyatroda her şeyi yaptım. Müşfik Kenter’in ayakkabısını da boyadım, etrafı süpürdüm, asistanlık yaptım çok şey öğrendim…

Müşfik Kenter’den de eşi Yıldız Kenter’den de çok ama çok şey öğrendim. Onlarla nefes alıp geliştim. Müşfik Kenter de Yıldız Kenter de benim için bir idoldür. Müşfik Kenter benim babam gibiydi, onun hakkını ödeyemem. Yıldız Hanım’a da Allah’tan uzun ömürler diliyorum.”
 

yasemin-yalcin-kemal-sunal-ile-tanisma-11672419_7953_m

Yasemin Yalçın, uzaktan akraba oldukları Kemal Sunal’la ilginç tanışma hikayelerini anlattı:

Film setinde tanıştık, ‘Merhaba’ dedik ve yatağa girdik. Kemal abi uzun boyluydu yatağa sığmadı. Benim boyum kısa yatağın yarısına gelmiştim.
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X