Tatlıoğlu’ndan gençlere destek

Orhaneli’de 2015 yılında gençlere yönelik başlatılan gezi organizasyonları, ücretsiz İngilizce ve drama kursları ile uluslararası çalışma kampı düzenlediklerini hatırlatan Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, yaklaşık 300 gencin faydalandığı etkinli

Tatlıoğlu’ndan gençlere destek

Orhaneli Belediyesi olarak  gençlere yönelik çalışmaların daha etkin ve amacına uygun olarak işleyebilmesi için İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı ile de ortak bir proje çalışması başlatıldığını ifade eden Tatlıoğlu, Eylül 2015’de başlayan proje ile bölge gençlerine yerel kültürün öğretilmesi, kişisel gelişimlerinin artması, yabancı dil uygulama olanaklarının sağlanması yönünde destekler verildiğini belirtti. 

EN BÜYÜK YATIRIM

Mart ayında tamamlanacak projeden şu ana kadar 250 lise öğrencisinin faydalandığına değinen Tatlıoğlu, geleceğe yapılan en büyük yatırımın bu tarz etkinlikler olduğuna inandıklarını söyledi. Tatlıoğlu, sadece gençlere değil çocuklara, kadınlara, engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik de önemli çalışmaları olduğunu ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X