Tek mücadelemiz Bursaspor

Başkan Ali Ay, Divan Başkanlık Kurulu’nda kongre öncesi mesajlarını verdi.

Tek mücadelemiz Bursaspor

Başkan Ay, ‘Yeni dönem manifestomuzu dört başlık altında topladık; 1-Daha profesyonel, 2-Daha verimli, 3-Daha bilimsel, 4-Daha kucaklayıcı olacağız’ diye konuştu. 

Bursaspor Olağanüstü Divan Kurulu toplantısı dün akşam gerçekleştirildi. 4 başkan adayının açıklamalarda bulunduğu toplantıda ilk sözü Başkan Ali Ay aldı. 28 aydır görevde olduklarını kaydeden Başkan Ay,  ‘Huzurlarınıza çıkarak birçok açıklamalarda bulundum. Şeffaflığa özen gösterdim.

Sizlerden gelen eleştirileri her zaman değerlendirdim. Böyle bir duygu içinde olmasaydım, bu görevi yürütemezdim. Bursaspor sevgisi samimiyetten geçer.

Bu toplantıya herkes zaman ayırdı geldi. Spor ruhu her şeyden önce samimiyeti ve dürüstlüğü içerir. Bizler de zorluklara göğüs gereriz’ dedi. 

Başarı sözü veriyorum

Önemli projelerinin olduğunu vurgulayan Ay, sözlerine şöyle devam etti: ‘Bursaspor’a hizmet verirken en çok da sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Kulübümüzü iyi yönetmek, başarılı iletişimle olur.

Gerçek güç birliği ile olur. Belli ölçüde başardık ve tecrübe kazandık. Sizlerin de takdiri ile önümüzdeki dönemde yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte göreve seçilirsek, diyalogda daha da başarılı olacağımı sözünü de veriyorum. Geçmiş dönemle ilgili zaman zaman bazı yönetici arkadaşlarımdan fazla anlayış bekledim.’

Özeleştirimizi yaptık

‘Kalp kırdıysam özür dilerim. Ben ve yönetimdeki tüm arkadaşlarımın mücadelesi sadece Bursaspor için olmuştur. Şimdi artık yeni dönemi konuşmamız lazım. Sizlerle en etkili diyaloğu kurmanın sözünü verdim.

Bu sezon arzuladığımız sonuçları alamadık ve özeleştirimizi yaptık. Bugün başka bir vizyonla karşınızdayım. Yeni dönem manifestomuzu ise dört başlık altında topladık; 1-Daha profesyonel, 2-Daha verimli, 3-Daha bilimsel, 4-Daha kucaklayıcı olacağız. Daha iyi bir başkanlık dönemi için yeniden huzurlarınızdayım. Her şey Bursaspor için.’

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X