Teröre lanet yağdırdılar

Ankara’da yaşanan terör olayı ve yaşamını yitirenlere karşı duyarsız kalmayan ünlü isimler, yayınladıkları mesajlarla üzüntülerini dile getirdi.

Teröre lanet yağdırdılar

Magazin dünyasının ünül isimlerinin gündeminde de Ankara’daki üzücü terör eylemi vardı. Konser programları ve yer aldıkları etkinlikleri iptal eden ünlü isimler, gerek düzenledikleri basın toplantıları gerekse sosyal medya hesaplarından paylaştıkları cümlelerle üzücü olaya karşı tepkilerin ve duygularını dile getirdiler. İşte o tepkiler;

Adriana Lima

Barış çağrısının böyle vahşi bir sonla karşılaşmasıyla sarsıldım. Düşüncelerim, dualarım patlamada hayatını kaybedenlere…

Ajda Pekkan

Başımız sağolsun. İçim yanıyor. Sözün bittiği yer…

Kenan Doğulu

Üzüntümüzün tarifi yok. Can alıp can yakanlara lanet olsun. Allah hepimize sabır ve akıl sağlığı versin.

Sibel Can

Barış ve demokrasi içn Ankara’da bir araya gelenlere yapılan saldırıyı kınıyorum. Vicdanı olan herkes gibi çok üzgünüm. Terörü bir kez daha lanetliyorum. 

Cem Yılmaz

Başımız sağolsun. Teröre, insan hayatını hiçe sayan her fikre lanet olsun. 

Şahan Gökbakar

Barış yazılı pankartları nüzerinde ölüleri taşır hale gelen bir ülke burası. Bu kanı 35 senedir akıtan herkes ama herkes bugünün sorumlusudur. Alah barış versin bu topraklara…

Rafet El Roman

Ne bayrak, ne vatan, ne din, ne de özgürlük için masum insanları öldürmenin hiçbir gerekçesi yok. Ankara’da yaşananlar insanlık adına vahşettir. Milletçe başımız sağolsun. 

Oktay Kaynarca

Değişmez mi? Başaramaz mıyız? Beceremez miyiz? Bu kadar zor mu insan olmak?

Hülya Avşar

Lütfen biri biz kurtarsın artık…

Mustafa Ceceli

Başardılar yine… Kalpleri umutları hayatları karartmayı başardılar.

İbrahim Tatlıses

Bu katliama ne denir, ne yazılır bilmiyorum. Ama Allah’ım sabır versin. Herkesin başı sağolsun

Erkan Petekkaya

Lanetler olsun teröre ve ona hizmet edenlere…

Funda Arar

Barışa ve huzura kan sıçratan teröre lanet olsun

Ahu Yağtu

Biraz da olsa umudum vardı. Bu kadar acıyı haketmedi bizim insanımız. Bu katliamı yapan, yapılmasına olanak sağlayan bu denli insanlıktan uzak varlıkları kınıyorum. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X