TFF’den dev işbirliği!

P&G bünyesinde bulunan markalardan Gillette, A Milli Futbol Takımı’nın, Ariel ise A Milli Kadın Futbol Takımı’nın sponsoru oldu.

TFF’den dev işbirliği!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Procter & Gamble (P&G) firması arasında iş birliği anlaşması imzalandı. TFF’nin Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu hazır bulundu. Organizasyonda, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Ali Dürüst, Cengiz Züfikaroğlu, Mustafa Çağlar, Fuat Guguloğlu, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, A Milli Futbol Takımı oyuncularından Volkan Babacan, Cengiz Ünder, Caner Erkin, Oğuzhan Özyakup, Cenk Tosun, Gökhan Gönül, A Milli Kadın Futbol Takımı’nın bazı oyucuları ve davetliler de yer aldı.

Kadın futbolu 1 numara olacak

TFF Başkanı Demirören, yaptığı konuşmada, P&G gibi bir dünya markasıyla Türk futbolunun değerini artıran bir anlaşma yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Federasyon olarak Avrupa’nın 6. büyük ekonomisine sahibiz. Yeni sponsorlarla buluşma misyonumuzu da taçlandırıyoruz. P&G bünyesinde bulunan markalardan Gillette, A Milli Futbol Takımı’nın, Ariel ise A Milli Kadın Futbol Takımı’nın sponsoru olacak. Ayrıca P&G, bu tesislerin de malzeme tedarik sponsoru oldu. Ayrıca UEFA, 2022’de futbolun genç kızlar ve kadınlar arasında 1 numaralı spor dalı haline gelmesini hedefliyor. İnanıyorum ki Ariel ile yaptığımız sponsorluk anlaşması, Türkiye’de de futbolun kadınlar arasında 1 numaralı spor branşı olmasına büyük katkı sağlayacaktır. Türk kadını, futbolda da dünya markası olacaktır” diye konuştu.

Mustafa Çağlar: Sponsorlarımız gücümüze güç katıyor

​Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar, bünyelerine güçlü sponsorlar çekmeye devam ettiklerini söyledi. Önemli firmaların TFF’nin yanında olduğunu vurgulayan Çağlar, ‘Sponsorlarımız gücümüze güç katıyor. Türk futboluna ve Türk kadınına destek veren Procter&Gamble’a da bize hissettirdikleri güçlü destek için teşekkür ediyorum’ dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X