TFF’ye dev bir sponsor daha

Türkiye Futbol Federasyonu ile 176. yılını kutlayan PTT, özel bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

TFF’ye dev bir sponsor daha

2+1 yıl sürecek olan bu özel işbirliği ile PTT, Milli Takımlar ve TFF’nin Resmi Kargo Tedarikçisi oldu. 

Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen sponsorluk anlaşması imza törenine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar, Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç ve Genel Sekreter Kadir Kardaş ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim katıldı.

ORTAK MİSYON VE VİZYON

Başkan Yıldırım Demirören, törende yaptığı konuşmada, “1923’te kurulan Türkiye Futbol Federasyonu ile 1840’ta hizmete başlayan PTT arasındaki iş birliği imza törenine hoş geldiniz. Türkiye Futbol Federasyonu ve PTT, kadim bir çınarın iki kolu olmanın dışında ortak misyon ve vizyona da sahip. Türkiye Futbol Federasyonu, artık UEFA’nın güçlü bir şekilde yönetiminde, Euro 2024’e de adayız” dedi. 

Törenin ardından Başkan Yıldırım Demirören, Bakan Aslan ve Bozgeyik’e Milli Takım forması hediye etti. Bakan Aslan da Başkan Yıldırım Demirören ve Fatih Terim’e günün anısına kişisel pul ve telgraf manüpleri takdim etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X