The Secret Trio büyüledi

Oda müziğinin en iyi gruplarından biri olarak kabul edilen The Secret Trio, Nilüfer’de verdiği konserle dinleyicileri kendinden geçirdi.

The Secret Trio büyüledi

Alanında en iyileri sanatseverlerle buluşturan Nilüfer Belediyesi bu defa büyük bir hayran kitlesine sahip The Secret Trio’yu konuk etti. Nazım Hikmet Kültürevi’nde düzenlenen konsere büyük ilgi gösterildi.

Rock’taki ‘süper grup’ kavramını dünya müziğine taşıyan The Secret Trio verdiği konserle dinleyicileri kendinden geçirdi. Udi Ara Dinkjian, kanuni Tamer Pınarbaşı ve klarnetçi Ismail Luminovski’den oluşan grup, konserde tek bir geleneğe bağlı kalmaksızın geleneksel ezgileri ve yeni bestelerini zengin doğaçlamalarla dinleyiciye sundu. The secret Tiro, Orta Doğu’nun komalı makamları ve doğaçlama geleneğini, Balkanlar’ın dans ritmlerini, caz, rock, klasik müzik ve etnik müzikleri harmanlayarak dinleyicileri farklı diyarlara götürdü.

Nilüfer Belediye Meclisi üyesi Fırat Emiroğlu muhteşem konseri veren The Secret Trio’ya çiçek vererek teşekkür etti. Grup üyeleri konser sonrasında hayranları için albümlerini imzaladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X