Timsah sahaya indi… Eksikler var…

Bursaspor, yeni sezonun ilk antrenmanını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirdi… Teknik Direktörü henüz belli olmayan yeşil beyazlılar, çalışmalara Antrenör Musa Öztürk yönetiminde başladı. 4 kaleci ve 40 oyuncunun davet edildiği kamp kadrosunda ilk çalışmaya takımın tecrübeli isimleri katılmadı.

Timsah sahaya indi… Eksikler var…
HABERİ PAYLAŞ

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıkları başladı. Olağanüstü genel kurul kararı alan, teknik direktörü henüz belli olayan yeşil beyazlılar, bu belirsizlikler ışığında yeni sezonun startını verirken, ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde genç oyuncular ağırlıklı bir kadroyla çalışmalara başlayan yeşil beyazlılarda bazı isimler ise izinli, sakat ve milli takımlarda oldukları için çalışmaya katılmadı. Teknik direktörü henüz belli olmayan yeşil beyazlılar Antrenör Musa Öztürk yönetiminde çalışmalarının startını verdi.

İZİNLİ VE SAKATLAR YOK
4 kaleci ve 40 oyuncunun çağrıldığı kamp çalışmalarına sezonun bitimiyle takıma veda eden ancak kamp kadrosuna dahil edilen Kerem Can Akyüz katılmadı. Bu oyuncunun yanı sıra çalışmada ligin son maçı öncesinde disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan Özer Hurmacı ve bu oyuncuyla tartışma yaşayan Anıl Karaer ile birlikte Cüneyt Köz, Recep Aydın izinli oldukları için, Burak Kapacak ve Burak Altıparmak ise sakatlıkları nedeniyle yer almadı. Ayrıca milli takımlarda olan Ozan İsmail koç ve Canberk Yurdakul da çalışmaya katılmadı.

İşte kamp kadrosu
ATABERK DADAKDENİZ
DENİZ AYDIN
CANBERK YURDAKUL
AHMET ÇAĞRI GÜNEY
İSMAİL ÇOKÇALIŞ
CÜNEYT KÖZ
KADİR ARSLAN
MUSTAFA ÇALIŞKAN
NUMAN BAYRAK
SEDAT DURSUN
ERTUĞRUL KURTULUŞ
ENES KAYAR
ANIL KARAER
RÜŞTÜ HANLI
FURKAN EMRE ÜNVER
KEREM KÖK
KEREM CAN AKYÜZ
ONUR ATASAYAR
ABDULLAH TAZGEL
AHMET FURKAN ÖZCAN
BURAK ALTIPARMAK
RECEP AYDIN
ÖMER TURAN GÖRGEÇ
BERK AKGÖNÜL
SEBAHATTİN MUSLU
RAMAZAN KESKİN
EMİRHAN AYDOĞAN
OZAN İSMAİL KOÇ
TUĞBEY AKGÜN
BİLAL GÜNEY
SERDAR ÖZKAN
ÇAĞATAY YILMAZ
BATUHAN TOYGAR
BURAK KAPACAK
EREN GÜLER
TAYFUN BEBEK
BÜNYAMİN YAVAŞOĞLU
VEFA TEMEL
ZEYNULLAH TÜRKAY
ÖZER HURMACI
KUBİLAY KANATSIZKUŞ
ALİ AKMAN
BATUHAN KÖR
BERAT ALTINDİŞ

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X