Timsah’a en tatlı destek

Bursaspor için özel olarak hazırlanan ve BURFAŞ’ın işlettiği sosyal tesislerde satışa sunulacak pastanın tanıtımı yapıldı.

Timsah’a en tatlı destek

Bursaspor’a kalıcı gelir anlamında dün yeni bir hamle yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ile yeşil beyazlı kulüp arasında yapılan protokolle, BURFAŞ’ın işlettiği sosyal tesislerde satışa sunulacak Bursaspor’a özel üretilen pastadan elde edilen gelirin bir kısmı kulübe kalacak. 

Düzenlenen tanıtıma Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, Başkan Recep Bölükbaşı, Teknik Direktör Şenol Güneş, ve futbolculardan Ozan İpek, Volkan Şen, Şener Özbayraklı, Şamil Çinaz, Ozan Tufan, Ertuğrul Ersoy ile çok sayıda davetli katıldı.

KAYNAK YARATILMALI

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘Güçlü bir Bursaspor oluşması için bu kentte yaşayan herkesin Bursaspor’a sahip çıkması gerekiyor. Bursaspor kentimizin lokomotifi. Bir dünya markası. Yeni yaptığımız stat Bursaspor’a ayrı bir sinerji katacak. Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak lazım. Bursaspor bu kentin gözbebeği ve sembolü. Bu kentte yaşayan herkes Bursaspor için harekete geçmeli. BURFAŞ’ın yaptığı gibi kaynaklar yaratılırsa, kulüp rahatlar, futbolcuların alacakları ödenir ve başarı gelir” dedi.

5 TL’NİN YARISI KULÜBE

5 liradan satışa çıkacak olan Bursaspor pastasından, yeşil beyazlı kulüp 2,5 lira kazanacak.

VAKIFKÖY’ÜN TAPUSUNU ALDIK

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, dünkü protokolde Vakıfköy’ün tapusunu aldıklarını açıkladı. Bölükbaşı ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi sürekli bizim yanımızda. Pasta olayı küçük gibi görünse de, kent sahiplendiğinde kulübe hatırı sayılır bir gelip sağlanmış olur. Benzinlik olayında büyük destek gördük. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nin 49 yıllığına tapusunu aldık. Ayrıca BESAŞ ile bir ayran projemiz olacak.’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X