Timsah’a forma sözü!

Onur Marketler, 616 adet forma alarak yeşil beyazlı kulübe desteklerinin yeni sezonda da süreceğini gösterdi.

Timsah’a forma sözü!

Bursaspor’un yeni yönetimine kişi ve kuruluşlardan destek her geçen gün artarak devam ediyor.

Onur Marketler’in sahipleri, Özen Grup Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Özen ve Onur Özen yeşil beyazlı kulübü ziyaret etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette ekip lideri Emin Adanur’un yanı sıra Reklam, Pazarlama ve Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Metin Mustafaoğlu ile birlikte Taraftar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Batu İlker Demirtaş hazır bulundu.

BAŞLANGICI YAPTILAR
Onur Özen daha sonra yaptığı paylaşımda, “Bursaspor yeni yönetimine Özen Grup Yönetim Kurulu üyesi Sn. Hakan Özen ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bizde bu sürece başlangıç yapmak adına ilk olarak 616 adet forma satın alarak destek sözünü verdik. Nazik misafirperverliklerinden dolayı Emin Adanur’a teşekkür ederiz” dedi.

Bu arada Bursaspor’da bir dönem 2. Başkanlık görevinde bulunan Osman Çelik önceki akşam tesislere giderek, ekip lideri Emin Adanur’u ziyaret etmiş ve başarı dileğinde bulunmuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X