Torun: Başarılarımızda kadınların rolü büyük

AK Parti İl Kadın Kolları Danışma Meclisi Toplantısı, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonu`nda gerçekleştirildi.

Torun: Başarılarımızda kadınların rolü büyük
HABERİ PAYLAŞ
Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti teşkilatlarının güçlerini birlikte çalışmaktan aldığını vurgulayarak, elde edilen başarılarda kadınların özel bir yeri olduğunu söyledi.
 
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuz Gözgeç ise, kadınların toplumsal hayattaki sorumlulukların yanı sıra fedakarlıklarıyla Yeni Türkiye’nin inşasına katkı koyacak en önemli kesim olduğunun altını çizdi.
 
SİSTEMLİ VE ÖZVERİLİ YAPI
 
AK Parti kadın kolları teşkilatlarının kalabalık, sistemli ve özverili yapısı ile dünyada başka bir örneğinin bulunmadığını belirten AK Parti Milletvekili Tülin Erkal Kara da, “Kadınlarımız Yeni Türkiye’nin inşasında rol almak ve çocuklarımıza daha iyi bir Türkiye bırakmak istediklerini gösterdiler” dedi.
 
AK Parti Milletvekili Canan Candemir Çelik ise, istişarenin ve ortak akıl kültürünün AK Parti teşkilatları için önemine vurgu yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de, kadınların Türkiye’nin ve AK Parti teşkilatlarının bel kemiğini oluşturduklarını ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X