TP Genel Müdürü Şişman: “Orta Doğu’da Sadece Müslüman Kanı Akıyor”

Türkiye Petrolleri (TP) Genel Müdürü Besim Şişman “Dünyanın her tarafında akan kan sadece Müslüman kanıdır. Bu noktada durup iyi düşünmemiz lazım” ded…

TP Genel Müdürü Şişman: “Orta Doğu’da Sadece Müslüman Kanı Akıyor”

Türkiye Petrolleri (TP) Genel Müdürü Besim Şişman “Dünyanın her tarafında akan kan sadece Müslüman kanıdır. Bu noktada durup iyi düşünmemiz lazım” dedi. TP Genel Müdürü Besim Şişman, şirketin geleneksel olarak her yıl verdiği iftar yemeğine katılmak üzere Batman’a geldi. TP Kristal Park Tesisleri’nde verilen iftar yemeğinde konuşan Besim Şişman, geleneksel hale gelen Ramazan iftarı ile dün Adıyaman’da, bugün Batman’da olduğunu, pazartesi günü de Trakya’da işçilerle iftar açacaklarını söyledi. Ramazan ayının önemine değinen Şişman, “Etrafımızdaki İslam dünyasına baktığımız zaman hepimizin yüreği parçalanıyor. Birbirimize dua etmemiz gerekir. Yanı başımızda Suriye, Irak, dünyanın başka yerlerine bakalım. Ne acıdır ki akan kan sadece Müslüman kanıdır. Bu noktada durup çok iyi düşünmemiz lazım” dedi. Şişman, “Düşman işini yapıyor. Düşman düşmanlığını yapıyor. Biz ise ne yapıyoruz. Biz birbirimizi yiyoruz. İslam coğrafyası birbirini yiyor. Ne acı bir şey. Bizim bir ve beraber olmamız lazım” diye konuştu. İftar yemeğine TP Genel Müdür Yardımcısı Murat Altıparmak, TP Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın, ünite amirleri, emekli personel ve çok sayıda işçi katıldı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X