Turistlere şölen havasında karşılama

Antalya’da ‘Yaza merhaba’ etkinliği kapsamında Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) üyesi ülkelerden gelen turistler için havalimanında dans ve animasyon gösterileri düzenlendi.

Turistlere şölen havasında karşılama

Terminalin bagaj alım salonunda opera sanatçılarının seslendirdiği aryaları dinleyen turistler, gelen yolcu çıkış kapısında da DJ performansları, dans ve animasyon gösterileri ile karşılandı. Etkinlikte The Land of Legends karakterleri de yer aldı. Rixos Grubu PR Müdürü Mert Kaplan, 29 Nisan’ın 2017 yılında şu ana kadar kente en fazla turistin geldiği gün olduğunu söyledi. Kaplan, ”Rus misafirleri bir yıl aradan sonra tekrar aramızda görmenin memnuniyetini dile getirmek için böyle bir etkinlik yaptık. Onlar da çok şaşırdılar, mutlu oldular. BDT ülkelerinde ‘Mayıs Bayramı’ kutlanıyor. Rus misafirlerin de gelen yolcular arasında çok olduğunu gördük. Bu durum Rusların bayram tatili için Antalya’yı tercih ettiğini gösterdi” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X