Türkiye’de senarist yok

Çekimleri Mudanya ve Bursa’da devam eden ‘Kehribar’ dizisine ‘Oğuz Doğu’ karakteriyle dahil olan Hakan Ural, Olay Çekirge’ye konuştu.

Türkiye’de senarist yok

Fırat Toraman

 

Hızla yükselen reytingiyle dikkat çeken ‘Kehribar’ın Grand Swiss-Bel Hotel Çelik Palas’ta kurulan setinde Olay Çekirge ekibini ağırlayan Hakan Ural, ‘Oğuz Doğu’ karakterini çok benimsediğini söyledi. Bu arada Türkiye’nin dizi ve sinema sektöründe bir hayli geliştiğini anlatan Ural, ‘Çok kabiliyetli oyuncular var. Sektörde teknik olarak da çok iyi ilerliyoruz. Ancak senarist yok. Bu kabiliyeti ekrana taşıyacak iyi senaryolar maalesef çıkmıyor’ dedi.

NECİP MEMİLİ’YE HAYRANIM

‘Kehribar’ ekibiyle çalıştığı için kendisini çok şanslı hissettiğini vurgulayan Hakan Ural, dizide ‘Musa Bozoğlu’ karakterini canlandıran Necip Memili’yi ise yere göğe sığdıramadı. Ural, ‘Ekibimiz gerçekten harika. Bütün yetenekli oyuncular neredeyse bir araya geldi. Gürkan Uygun zaten müthiş bir adam ve yaptığı işler ortada. Hele ki Necip Memili, bir insan bu kadar yetenekli olamaz. Kendisinin gerçekten hayranıyım’ diye konuştu. 

ASILSIZ HABERLER ETİK DEĞİL

1988’de evlenip 1999’da boşandığı iki çocuğunun annesi Sibel Can’ın evleneceği dedikodularına yanıt veren Hakan Ural, ‘Sibel bekar bir kadın, elbette evlenebilir. Ama böyle bir haber yapılırken en azından kendisine sorulur. Asılsız haberler ve hiç etik bulmadım’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X